Кияни наступають на ті ж граблі, втрачаючи шанси на золото
Київське “Динамо” зазнало другої поспіль поразки в УПЛ, поступившись “Металісту 1925”. Тим часом “Карпати” продовжили переможну серію та встановили клубне досягнення.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати матчів.
Читайте також: “Шахтар” забезпечив важливий ривок в Європі: Україна йде на зліт у Таблиці коефіцієнтів УЄФА
Святковий старт матчу в Харкові
Перед початком зустрічі “Металіст 1925” – “Динамо” команди провели символічний розіграш м’яча в дусі пасхальних традицій. Замість звичної монетки капітани використали пасхальні яйця.
В своєрідному “поєдинку” зійшлися Артем Шабанов та Андрій Ярмоленко. Перемогу здобув представник харківського клубу, що визначило стартові умови гри.
“Динамо” втратило очки в боротьбі за єврокубки
Матч 23-го туру УПЛ завершився мінімальною перемогою “Металіста 1925” – 1:0. Єдиний м’яч на 78-й хвилині забив Денис Антюх.
Кияни, які перед туром займали четверту позицію, не змогли скоротити відставання від третього місця. Житомирське “Полісся” впевнено виграло свій матч і збільшило відрив.
Після цього результату “Динамо” має 41 очко і залишається четвертим, однак відставання від топ-3 зросло до п’яти пунктів.
Зато “Металіст 1925” наблизився до столичного клубу на відстань трьох очок.
“Карпати” продовжили переможну серію
Львівські “Карпати” здобули четверту поспіль перемогу, обігравши “Олександрію” з рахунком 2:0 та встановивши новий клубний рекорд.
Незважаючи на видалення Дениса Мирошниченка в середині матчу, господарі відкрили рахунок на 75-й хвилині – відзначився Ян Костенко після подачі Чебера Алькайна.
В компенсований час Жан Педрозо закріпив перевагу, реалізувавши момент після передачі Бабукара Фаала.
Антирекорд “Олександрії”
Поразка у Львові стала для “Олександрії” 15-ю поспіль без виграшів в УПЛ – це новий антирекорд клубу.
“Карпати” з 32 очками піднялися на восьме місце і наблизилися до конкурентів у середині таблиці. Свій наступний матч львів’яни проведуть 19 квітня проти “Епіцентра”.
Турнірна ситуація в УПЛ
- ЛНЗ – 50 очок (22 матчі)
- “Шахтар” – 50 (21)
- “Полісся” – 46 (23)
- “Динамо” – 41 (23)
- “Металіст 1925” – 38 (22)
- “Колос” – 34 (23)
- “Кривбас” – 34 (22)
- “Карпати” – 32 (23)
- “Зоря” – 29 (21)
- “Верес” – 26 (22)
- “Оболонь” – 25 (23)
- “Епіцентр” – 23 (22)
- “Кудрівка” – 21 (22)
- “Рух” – 20 (23)
- “Олександрія” – 12 (23)
- “Полтава” – 10 (23)
Наступні матчі команд
“Металіст 1925” найближчим часом доіграватиме перенесений матч з “Вересом” (15 квітня), а також зіграє проти “Кудрівки” 18 квітня.
“Динамо” 17 квітня зустрінеться з “Зорею” в чемпіонаті, після чого 22 квітня проведе півфінал Кубка України проти “Буковини”.
Свій наступний поєдинок “Карпати” проведуть 19 квітня на виїзді проти “Епіцентра”. Початок зустрічі заплановано на 15:30 за київським часом.
“Олександрія” наступний матч проведе 18 квітня – команда вдома прийматиме “Верес” в рамках 24-го туру УПЛ.
Раніше в УАФ зробили офіційну заяву щодо скасованого гола в матчі “Динамо” – “Карпати”.
