Останній раз тарифи переглядали, коли паливо коштувало вдвічі дешевше
У Львові планують підвищити вартість проїзду в громадському транспорті. Останній раз тарифи в місті переглядали минулого року, коли паливо коштувало більш ніж вдвічі дешевше.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Львівської міської ради.
Читайте також: Ціни на проїзд підвищують в ще одному обласному центрі: скільки буде коштувати квиток
Зазначається, що підвищення вартості проїзду в громадському транспорті до 42 гривень, яке ініціювали перевізники, у Львові не підтримали.
Водночас для збереження якості перевезень пропонується помірна корекція тарифів:
- студентський – 11,5 гривень (зараз 8,5),
- з ЛеоКарт – 23 гривні (зараз 17),
- банківською карткою – 26 гривень (зараз 20),
- готівкою – 30 гривень (зараз 25).
“В цілому вся процедура корекції тарифів триватиме близько місяця. Тільки після цього їх винесуть на розгляд виконавчого комітету Львівської міської ради, який і прийме остаточне рішення”, – пояснив Львівська міська рада.
Останній раз тарифи на проїзд у Львові переглядали минулого року – тоді вартість пального становила 45 гривень за літр, а зараз воно коштує понад 90 гривень.
Крім того, з суботи, 11 квітня, у Львові після місячної перерви відновлюють безкоштовні пересадки в громадському транспорті.
Підвищення проїзду
Нагадаємо, у Києві вперше з 2018 року можуть переглянути вартість проїзду в громадському транспорті. Столичний мер Віталій Кличко заявив, що вже дав доручення профільним департаментам підготувати економічне обґрунтування для перегляду тарифів.
Крім того, у Тернополі підвищили ціни на проїзд у маршрутках і тролейбусах одразу на 5 гривень – до 20 гривень за поїздку. Проте для жителів громади є пільги.
Зазначимо, що вартість проїзду в деяких київських маршрутках зросла ще з 14 березня – нові тарифи ввели окремі приватні перевізники.
