Кешбек отримають понад 4,1 млн користувачів додатку
З 27 березня мільйони українців отримають гроші на картки “Національного кешбеку”. Це виплата за покупки в січні.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство економіки.
Читайте також: Ціновий шок на АЗС: в Кабміні пояснили, чому “паливний кешбек” став єдиним виходом
Виплати стосуватимуться тих, хто накопичив понад 2 гривні та заздалегідь обрав картку для виплат у Дії. Незабаром також розпочнуться виплати за лютий.
З початку програми українці придбали товарів в рамках “Національного кешбеку” на суму понад 67,38 млрд гривень.
Нові правила: два рівні кешбеку
З 1 березня програма працює за оновленою моделлю з двома ставками.
15% – на українські товари в категоріях з високою часткою імпорту:
- косметика, засоби гігієни, побутова хімія
- товари для дому, ремонту, будівництва
- одяг, взуття, канцелярія, товари для тварин
- тверді та м’які сири, деякі макарони і крупи
5% – там, де українські виробники мають сильні позиції:
- солодощі, напої, снеки, масло, м’ясо
- молочні продукти (крім сирів), овочі, фрукти
- риба, консерви, заморожені продукти
- аптечні товари, соуси, приправи, спеції
Перевірити, який відсоток нараховується на конкретний товар, можна на порталі “Зроблено в Україні” або через сканер штрих-кодів в Дії.
На що можна витратити кешбек
Отримані кошти можна направити на:
- оплату комунальних та поштових послуг
- покупку продуктів, ліків та медичних виробів українського виробництва
- придбання книг та друкованої продукції
- донат на благодійність, зокрема на підтримку ЗСУ
Як підключитися до програми
Для участі потрібно зробити три кроки:
- Відкрити картку для виплат у банку-партнері.
- Надати банку дозвіл на передачу даних про транзакції з карт для покупок.
- В Дії в розділі “Сервіси” вибрати картку для виплат “Національний кешбек”.
Важливо: кешбек нараховується тільки за безготівкову оплату товарів-учасників програми.
Кешбек тепер і на паливо
З 20 березня в програмі з’явилося нове напрямок – компенсація за паливо на АЗС-учасниках:
- 15% – дизель
- 10% – бензин
- 5% – автогаз
До програми вже приєдналися понад 150 мереж АЗС – від великих до локальних.
Однак є обмеження – такі “бонуси” доступні тільки до 1 травня.
Тим часом прем’єр України Юлія Свириденко заспокоїла українців – дефіциту на заправках точно не буде. Ажіотаж поступово спадає.
