Американський лідер знову нагадав про свій дедлайн для Ірану
Іранський режим несерйозно поставився до дедлайну, який напередодні встановив президент США Дональд Трамп. Американський лідер погрожує, що може влаштувати для Ірану “пекельну ніч”.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на посольство Ірану в Зімбабве в соцмережі X та прес-конференцію Трампа.
Читайте також: “Інакше підірву все”: Трамп розраховує укласти угоду з Іраном вже завтра
Тролінг від Тегерана
Посольство Ірану в Зімбабве опублікувало іронічну відповідь на встановлений Трампом дедлайн. Дипломати висміяли часові рамки ультиматуму, запропонувавши США підлаштуватися під їхній графік.
“О 20:00 – не дуже зручно. Чи не могли б ви перенести на час між 13:00 та 14:00 або, за можливості, на час між 01:00 та 02:00? Дякуємо за увагу до цього важливого питання”, – йдеться в повідомленні.
Відповідні погрози Трампа
Дональд Трамп на прес-конференції підкреслив, що технологічні можливості США нібито дозволяють вирішити “іранське питання” миттєво.
“Всю країну можна знищити за одну ніч. І ця ніч може настати вже завтра”, – сказав він.
У свою чергу голова Пентагону Піт Хегсет на цій же прес-конференції анонсував нові удари по Ірану.
“Сьогодні буде завдано наймасштабнішого удару з часу початку цієї операції. Завтра – ще більш масштабного, ніж сьогодні. І тоді в Ірану буде вибір. Обирайте з розумом. Тому що цей президент не жартує”, – додав він.
Дедлайн Трампа
Нагадаємо, вчора, 5 березня, президент США Дональд Трамп пригрозив, що якщо до 20:00 7 квітня за східним часом (03:00 8 квітня за київським часом) Іран не відкриє Ормузьку протоку, американці знищать іранські електростанції і не тільки.
Після цього з’явилися чутки про те, що країни-посередники запропонували США та Ірану ідею про перемир’я на 45 днів.
Як стало відомо пізніше, обидві країни відхилили таку пропозицію.
Source: rbc.ua +rel=”nofollow”
